top of page

EK HİZMETLER

Mind the Gap Education, sizlere daha yüksek kalitede bir hizmet sunmak için programın tüm basamaklarında çözüm ortaklarıyla çalışmaktadır. En önemli sürenin varıştan sonraki 15 gün olduğunun bilinciyle öğrencilerin adaptasyonlarını hızlıca sağlayacak bir ortam yaratılması başlıca hedeftir. 

Bu hedef doğrultusunda özellikle; konaklama ve havaalanı transferi gibi hizmetler önem taşımaktadır. Tamamen opsiyonel olan bu hizmetler için öğrencilerimizden aracılık faaliyetine yönelik bir ücret talep edilmeyecektir. 

HAVALANI KARŞILAMA

Mind the Gap, ABD'deki çözüm ortakları sayesinde tüm J-1 programları katılımcılarına havaalanından transfer hizmeti sunar. Özellikle toplu yapılacak varışlarda indirimli fiyatlardan yararlanmak mümkün olacaktır. Bunun için talep formu doldurmanız ya da sitemizden iletişim formu doldurup açıklamada talebinizi bildirmeniz yeterli olacaktır. 

KONAKLAMA

Mind the Gap, ABD'deki çözüm ortakları sayesinde tüm J-1 programları katılımcılarına konaklama garantili iş sunar. Programlara başka acenteler üzerinden katılım sağlayan ancak konaklama konusunda desteği bulunmayan öğrenciler de Mind the Gap'e başvuru yaparak konaklama için yardım talep edebilirler. Olanaklar dahilinde hiç bir katılımcı konaklama desteğinden mahrum bırakılmayacaktır.  

MIND%20THE%20GAP_edited.jpg
bottom of page